NONSTOP odtahová služba +420 702 057 021

Odtahová služba pro vozy nad 3,5 a více tun

Naše odtahová služba sídlí sice v Praze, respektive v Modleticích u Prahy, ale odtahy zajistíme nejen po Praze, ale celé České republice a zahraničí. Poradíme si s osobními vozy, dodávkami, ale i autobusy, nákladními vozy, traktory a dalšími nadrozměrnými náklady.

NONSTOP ODTAHOVÁ SLUŽBA: +420 702 057 021

Služby

Asistenční služby, které poskytujeme v České republice
i zahraničí v sobě nejčastěji zahrnují především tyto úkony:

  • příjezd a pomoc asistence za účelem zpojízdnění auta,
  • odtah nepojízdného auta,
  • zajištění a uschování nepojízdného auta,
  • právní pomoc pro případ dopravní nehody,
  • telefonické tlumočení v případě havárie v cizině
  • ubytování řidiče a jeho spolucestujících v hotelu (většinou 1-2 noci),
  • zajištění náhradního vozidla,
  • úhradu práce mechanika,
  • předání vzkazu příbuzným

Nemusíte se bát, víme, že se jedná o stresující událost a uděláme vše pro to, abychom vše vyřešili ve vašem zájmu.

odtahová technika

 • Volvo FH – vyprošťovací speciál, jeřáb, odtahové brýle, 2x naviják 20t a 30t
 • Tatra AV14 – jeřáb, odtahové brýle 1x naviják 20t
 • MB Actros – hydraulická ruka 12m, plošina 11t, odtahové brýle 8t, 2x naviják 15t
 • MB Atego 18t s hydraulickou rukou 8m, odtahové brýle 5t
 • MB Atego 7,5t plošina, naviják 10t
 • MB Atego 7,5t plošina, naviják 12t
 • Iveco Daily, dvoukabina, plošina, brýle 3t, naviják
 • Iveco Daily dvoukabina + odtahové brýle
 • Man TGX s podvalem – hmotnost 40t, hydraulicky přestavitelný
 • Iveco Eurocargo 5t + 3x kontejner
 • Bobcat
 • VZV 3t
 • VZV terení 3,5t
 • 10x odtahový vůz do 3,5t

Odtahová služba pro vozidla nad 3,5 tuny

Bezpečnost na silnicích je klíčovým faktorem pro každého řidiče, o to více, kdy jde o těžší vozidla nad 3,5 tuny. Odtažení těchto vozidel může být mnohdy komplikované, jak logisticky, tak i technicky, a vyžaduje profesionální přístup a specializovanou techniku.

V tomto článku se podíváme na některé z častých úskalí, která mohou nastat při odtažení těžších vozidel nad 3,5 tuny, a na možnosti, jak je řešit pomocí profesionální odtahové služby.

 

Pro nepředvídatelné výzvy na cestách, vyžadující asistenci nebo odtah

Těžší vozidla bývají náchylnější k technickým poruchám, které mohou nastat kdykoliv a kdekoli na silnici. Poruchy motoru, převodovky nebo jiných důležitých součástí mohou způsobit nečekané zastavení vozidla a vyžadovat odtah.

Nehody a havárie jsou dalším nešťastným problémem na silnicích. Těžší vozidla svou mohutností mnohdy způsobí větší škody a snadno zablokují dopravu, což vyžaduje okamžitou akci k jejich odstranění.

Zároveň, mnohé silnice nejsou ideálně sjízdné pro těžší vozidla, zejména v horách nebo za špatného počasí. Sníh, led, strmé svahy nebo úzké průjezdy mohou způsobit potíže při řízení a mohou vést k potřebě odtahu.

 

Profesionální odtahové služby

Spolehněte se na naši odtahovou službu B-Land. Jsme specialisté na poskytování profesionálních odtahových služeb, které zahrnují rychlou reakci a pomoc při technických poruchách nebo nehodách. Jsme smluvními partnery pojišťoven i asistenčních služeb. Náš tým je vybaven nejmodernější technikou a má bohaté zkušenosti s odtahy vozidel všech velikostí a značek. Jsme schopni provést odtah bezpečně a efektivně, minimalizujeme riziko dalších škod na vozidle nebo na silnici.

Nehody se neřídí podle času na hodinkách, proto jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme schopni reagovat na nouzové situace kdykoliv a kdekoli, což je klíčové pro zachování bezpečnosti na silnicích. Pro těžší vozidla, která vyžadují speciální přístup, máme k dispozici špičkovou techniku a vybavení, abychom zvládli i ty nejnáročnější situace s maximální profesionalitou.

Nezáleží na tom, zda jste ve městě nebo na odlehlé silnici, můžete se spolehnout na naši asistenční službu, která vám poskytne pomoc, když ji nejvíce potřebujete.

Jaká vozidla nad 3,5 t jsme schopni odtáhnout

Pokud potřebujete odtáhnout vozidlo nad 3,5 tuny, můžete se spolehnout na naši odtahovku B-land. Spolehněte se na komplexní přístup k odtahu, bezpečnou a rychlou manipulaci s vozidlem, přípravu k transportu a další profesionální úkony, které zajistí bezpečné a efektivní odtažení vašeho vozidla. Bez ohledu na jeho velikost či stav, jsme připraveni poskytnout vám nejlepší možnou péči.

 

Odtah vozidla od 3,5t do 6,5t

Pro vozidla s hmotností od 3,5 tuny do 6,5 tuny poskytujeme širokou škálu odtahových služeb. To může zahrnovat odtažení dodávek jako je Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter nebo Ford Transit. Naše zkušené týmy jsou vybaveny nejmodernější technikou a jsou připraveny poskytnout rychlou a spolehlivou pomoc, kdykoliv a kdekoli je potřeba.

 

Odtah vozidla od 6,5t do 12t

Pro odtah těžšího vozidla s hmotností od 6,5 tuny do 12 tun, jako jsou nákladních vozidla značek MAN, Volvo, nebo Iveco, disponujeme speciálně upravenými vozidly. Proto jsme schopni zvládnout i ty nejtěžší úkoly a zajistit bezpečné a spolehlivé odtahy, jak v České republice, tak i v zahraničí.

 

Odtah vozidla od 12t do 18t (odtah tahačů)

S našimi špičkovými technologiemi a zkušenými techniky umíme zvládnout i ty nejsložitější situace při odtahu nákladních vozů a velkých tahačů s hmotností od 12 tun do 18 tun. Nezáleží na tom, zda řídíte tahače značky Scania, DAF, nebo Mercedes-Benz Actros, my jsme připraveni.

 

Odtahy nad 18 tun?

V odtahové firmě B-land nabízíme široký sortiment odtahové techniky, která je připravena vyřešit jakýkoliv problém na silnici. Naše odtahovka je vybavena nejmodernějšími zařízeními a specializovaným vybavením pro efektivní a bezpečný odtah vozidel všech velikostí a typů.

V naší odtahové flotile najdete:

 • Volvo FH, který je vybaven jeřábem, odtahovými brýlemi a navijáky s nosností 20t a 30t.
 • Dále disponujeme vozidly jako Tatra AV14 s jeřábem a odtahovými brýlemi a navijákem s nosností 20t, nebo Mercedes-Benz Actros s hydraulickou rukou o délce 12m, plošinou s nosností 11t, odtahovými brýlemi s nosností 8t a navijáky s nosností 15t.

Pro menší úkoly máme k dispozici odtahová vozidla jako Mercedes-Benz Atego s hydraulickou rukou o délce 8m a plošinou s nosností 18t, nebo Iveco Daily s plošinou a odtahovými brýlemi s nosností 3t.

Dokážeme zvládnout i těžké odtahy díky vozidlům jako Man TGX s podvalem a hmotností do 40t či Iveco Eurocargo s kontejnery a nosností 5t.

Kromě toho máme k dispozici také vybavení jako Bobcat, VZV s nosností 3t a terénní VZV s nosností 3,5t.

Celkem disponujeme více než deseti odtahovými vozy s nosností do 3,5t, které jsou připraveny řešit malé i velké problémy na silnici.

Díky naší široké škále odtahové techniky jsme schopni poskytnout profesionální odtahové služby pro vozidla všech velikostí a značek, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. Bez ohledu na složitost situace, můžete se spolehnout na nás, že vaše vozidlo bude odtaženo bezpečně a efektivně.

Partneři

Spolupracujeme s významnými asistenčními službami, pro které zajišťujeme odtahy vozů do našeho i dalších autoservisů. V servisu B-land, s.r.o. jsme schopni opravit téměř všechny modely vozů. Zároveň nabízíme služby náhradních vozů.

 

Věříme, že naše odtahová služba je klíčovým prvkem pro bezpečné a pohodlné cestování. S důrazem na profesionální přístup, moderní technologie a partnerská spojení s předními pojistnými společnostmi, nabízíme komplexní řešení pro každého řidiče. Kontaktujte nás a získejte spolehlivou a efektivní odtahovou službu.

Neváhejte nás kontaktovat