NONSTOP odtahová služba +420 702 057 021

Odtahová služba

Nehoda či porucha vozu vždy znamená nepříjemnosti. Víme to, proto se snažíme pomoci co nejrychleji. Poradíme si s osobními vozy, dodávkami, ale i autobusy, nákladními vozy, traktory a dalšími nadrozměrnými náklady. Odtahy v České republice i zahraničí.

NONSTOP ODTAHOVÁ SLUŽBA: +420 702 057 021

Služby

Asistenční služby, které poskytujeme v České republice
i zahraničí v sobě nejčastěji zahrnují především tyto úkony:

  • příjezd a pomoc asistence za účelem zpojízdnění auta,
  • odtah nepojízdného auta,
  • zajištění a uschování nepojízdného auta,
  • právní pomoc pro případ dopravní nehody,
  • telefonické tlumočení v případě havárie v cizině
  • ubytování řidiče a jeho spolucestujících v hotelu (většinou 1-2 noci),
  • zajištění náhradního vozidla,
  • úhradu práce mechanika,
  • předání vzkazu příbuzným

Nemusíte se bát, víme, že se jedná o stresující událost a uděláme vše pro to, abychom vše vyřešili ve vašem zájmu.

odtahová technika

 • Volvo FH – vyprošťovací speciál, jeřáb, odtahové brýle, 2x naviják 20t a 30t
 • Tatra AV14 – jeřáb, odtahové brýle 1x naviják 20t
 • MB Actros – hydraulická ruka 12m, plošina 11t, odtahové brýle 8t, 2x naviják 15t
 • MB Atego 18t s hydraulickou rukou 8m, odtahové brýle 5t
 • MB Atego 7,5t plošina, naviják 10t
 • MB Atego 7,5t plošina, naviják 12t
 • Iveco Daily, dvoukabina, plošina, brýle 3t, naviják
 • Iveco Daily dvoukabina + odtahové brýle
 • Man TGX s podvalem – hmotnost 40t, hydraulicky přestavitelný
 • Iveco Eurocargo 5t + 3x kontejner
 • Bobcat
 • VZV 3t
 • VZV terení 3,5t
 • 10x odtahový vůz do 3,5t

Jsme B-Land: spolehlivá odtahová služba pro osobní i nákladní vozidla

 

Život na silnicích přináší mnoho nečekaných výzev, a ne vždy je cesta bez problémů. Pro ty okamžiky, kdy se ocitnete v nesnázích, je tu naše společnost B-Land odtahová služba. Bez ohledu na to, zda jste řidičem osobního nebo nákladního vozidla, můžete se spolehnout na naši komplexní odbornou pomoc.

 

Odtahové vozy pro každou situaci

Vlastníme flotilu moderních a specializovaných odtahových vozů, proto jsme schopni pokrýt široké spektrum potřeb řidičů osobních aut i majitelů nákladních vozidel. Asistenční služby poskytujeme nejen na území Česka, ale také v zahraničí.

Naše odtahovka je vybavena nejnovější technologií a řízena zkušenými řidiči. Ať už máte problémy s poruchou na silnici nebo jste uvízli v dopravní nehodě, naše odtahové vozy jsou připraveny rychle a efektivně vám poskytnout pomoc.

Pro majitele nákladních vozidel zajišťujeme i odtahovou službu nad 3,5 tuny. Naše specializované tahače jsou navrženy tak, aby zvládaly těžší zátěže a byly schopny poskytnout bezpečný a efektivní odtah i pro tato rozsáhlejší vozidla.

 

Nonstop dostupnost pro vaše pohodlí

S naší nonstop odtahovou službou jsme vám k dispozici 24/7, bez ohledu na denní či noční hodinu. Bez ohledu na to, kdy a kde se potíže objeví, naše odtahové vozy jsou připraveny reagovat v nejkratším možném čase.

Pro vozidla s technickými problémy, která vyžadují jemnější, či obtížnější manipulaci, nabízíme k dispozici jeřáby, plošiny, auto odtahovky s hydraulickou rukou i VZV. To znamená, že i v náročných situacích, jako jsou mechanické poruchy, jsme schopni poskytnout odbornou asistenci s maximálním ohledem na vaše vozidlo. Podívejte se na naše odtahové vozy v akci.

Důležitá a zodpovědná partnerství

Naše partnerství s významnými asistenčními službami nám umožňuje být klíčovým hráčem v oblasti odtahů vozidel. Společně s našimi partnery zajišťujeme bezpečný a efektivní přesun vozidel do našich i dalších autoservisů, kde může být provedena nezbytná údržba a opravy.

Naše spolupráce nekončí odtahem vozidla. Po převozu vozidla našimi odtahovkami můžeme zabezpečit, aby se dostalo přímo do našeho vlastního autoservisu nebo do partnerského servisu. To znamená, že náš tým kvalifikovaných techniků bude připraven poskytnout vašemu vozidlu rychlou a kvalitní péči.

V našem servisu B-Land, s.r.o. jsme vybaveni moderním vybavením a kvalifikovanými techniky, kteří mají zkušenosti s opravami téměř všech modelů vozidel. Bez ohledu na rozsah poškození nebo povahu poruchy můžeme poskytnout širokou škálu služeb od rutinní údržby až po náročné opravy.

Jsme hrdí na naše partnerství s renomovanými institucemi, včetně UniCredit, Generali Česká pojišťovna, Allianz, Globa Assistance a Kooperativa. Tato partnerství posilují naši schopnost poskytovat vám ještě kvalitnější a bezpečnější služby.

Spolupráce s těmito důvěryhodnými asistenčními službami a autoservisy nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům komplexní péči a spolehlivé řešení od prvního momentu problému až po konečnou opravu. Jsme tu, abychom vám zajistili bezpečnou a pohodlnou cestu, a spolupráce s našimi partnery je klíčovým prvkem tohoto závazku.

Spolehlivá asistenční služba

Odtahová služba B-Land není pouze o odtazích. Poskytujeme také komplexní auto asistenci pro řidiče a jejich vozidla. Ve výčtu našich služeb naleznete řešení i pro opravdu nenadálé situace.

Naši odborníci jsou připraveni řešit jakékoli drobné poruchy či technické problémy, abyste mohli pokračovat ve své cestě co nejdříve. Naše asistenční služba dorazí rychle na místo události, ať už jde o mechanickou poruchu, vybitou baterii nebo jiný technický problém. Naši odborníci jsou vybaveni nejmodernějším vybavením a jsou připraveni poskytnout vám nezbytnou pomoc, abyste mohli co nejdříve pokračovat v cestě.

 

Zajistíme odtah nepojízdného auta, jeho zajištění a vaše pohodlí

V případě vážnějších problémů, kdy nejsou vozidla schopna dále pokračovat, zajistíme odtahy a bezpečné prostory pro uschování nepojízdného vozidla.

Pro případy, kdy není vaše vozidlo okamžitě opravitelné, zapůjčíme náhradní vozidlo, abyste mohli pokračovat ve své cestě.

S naší spolehlivou asistenční službou máte jistotu, že v případě potřeby budete zajištěni širokým spektrem profesionálních služeb, které jsou navrženy tak, aby vám přinesly klid a bezpečnost na každé cestě.

Právní pomoc pro případ dopravní nehody, telefonické tlumočení i ubytování

V případě dopravní nehody jsme zde, abychom vám poskytli právní pomoc. Naši odborníci vám poskytnou vedení a poradenství ohledně postupu po nehodě, včetně informací o nárokování na pojištění.

Pro ty, kteří cestují do zahraničí, nabízíme službu telefonického tlumočení v případě havárie. Tím zajišťujeme, že i v cizině budete schopni komunikovat s místními autoritami a poskytovateli služeb.

Pokud je situace nepříznivá a vyžaduje delší dobu řešení, poskytneme vám ubytování v hotelu na 1-2 noci. Tím zajistíme, že budete mít bezpečné a komfortní místo k odpočinku, zatímco se situace vyjasní.

 

Partneři

olupracujeme s významnými asistenčními službami, pro které zajišťujeme odtahy vozů do našeho i dalších autoservisů. V servisu B-land, s.r.o. jsme schopni opravit téměř všechny modely vozů. Zároveň nabízíme služby náhradních vozů.

 

Věříme, že naše odtahová služba je klíčovým prvkem pro bezpečné a pohodlné cestování. S důrazem na profesionální přístup, moderní technologie a partnerská spojení s předními pojistnými společnostmi, nabízíme komplexní řešení pro každého řidiče. Kontaktujte nás a získejte spolehlivou a efektivní odtahovou službu.

Neváhejte nás kontaktovat